wersja engine 5

info

download

instalacja

zabezpieczenia

news

integracja

moduły

skórki

upgrade

prefixy

licencja

faq

kontakt

testuj

życzenia
uwagi
pytania
i zażalenia

MODUŁ HTML

html
Użycie tego modułu jest bardzo proste. Gdy zainstalowany jest ten moduł można we wpisach użyć kodu html ale tylko wtedy, gdy wpisu dokonuje "zarządca" księgi (w przeciwnym wypadku możnaby przyjąć, że na 100% ktoś wykorzystałby to do rozwalenia księgi).
Pierwsza linia wpisu musi wyglądać tak:
##hasło##
(nie może być żadnych spacji przed i po w/w, linia musi zawierać wyłącznie hasło otoczone dwoma znakami "#")
W miejsce hasła należy oczywiście wpisać hasło osoby zarządzającej księgą (takie, jakie jest wprowadzone do pliku pass.php). W kolejnych liniach możn już umieścić kod html (jakiś flash, obrazek z linkiem itd.). Taki wpis administratora będzie można oczywiście komentować, jeżeli funkcja blokowania komentowania nie zostanie załączona.
Istnieje też możliwość zlikwidowania ramki wpisu i użycie html'a pomiędzy wpisami (np. w celu umieszczenia reklamy, jakiejś odmiennej informacji itd.). W talkim przypadku na samym końcu, w osobnej linii, należy umieścić:
##NOTABLE##
(wielkimi literami)
W/w parametr spowoduje wyłączenie możliwości komentowania wpisu. Wpis zostanie umieszczony w niewidocznej komórce tabeli wycentrowanej tak jak pozostałe wpisy i o takiej samej szerokości, z załączonym atrybutem CENTER. 
puchary, statuetki, patery, medale, trofea sportowestroje sportowe, stroje piłkarskie, odzież sportowa, piłki, akcesoria sportowepuchary, statuetki, patery, medale, trofea sportoweTłumiki Rumia, auto serwis, mechanika pojazdowa