Księga Pytań

23.08.2005 - 19:53 - Bellcanto

Witam!
Jeśli chodzi o gif'y - to taka moja fantazja, lubię grzebać w kodzie. Mam jednak wrażenie, że jest pewna różnica, szczególnie w godzinach dużego obciążenia serwera, a i kod źródłowy mniej waży:)
Przerobiłem sobie również troszkę moduł logowania, ale zrobiłem to raczej dla przyjemności, bo orginałowi nie można nic zarzucić.
Co do serwera home.pl - to rzeczywiście księga na nim działa rewelacyjnie i to do tego stopnia, że straciłem dwa dni dostosowując własny serwerek, żeby tak dobrze sobie radził - i udało się:)
Co do Xantifluda - nie prześledziłem kodu i nawet mi nie przyszło do głowy, żeby zwrócić na to uwagę.
Jak zrobisz upgrade to znowu sobie posiedzę w kodzie, ale ta księga jest tak dopracowana, że nie widzę potrzeb modyfikacji - chyba, że znajdzie się jakiś poważny błąd.
I jeszcze coś - jestem zaskoczony czasem Twojej reakcji na mój wpis. Ty jesteś niesamowity, a ja jestem pełen dla Ciebie podziwu.
Pozdrawiam serdecznie.

e-mail


23.08.2005 - 21:32 - uzzerek

Poważne błędy znajdowałem wcześniej. Teraz już raczej małe niedopracowania, które wychodzą na jaw przy bardzo specyficznych sytuacjach albo po prostu nowe wersje, które obsługują nowe bajery itp.

Na home.pl nie powinno mieć miejsca spowalnianie w przypadku tak prostej rzeczy jak wyrzucanie 2 kb danych do przeglądarki. Ale skoro gify chodzą lepiej - to widocznie chodzą lepiej. Tamto coś pewnie się nie cache'uje. :)

Jeżeli masz jakieś uwagi co do poprawienia wygody modułu logowania - to napisz co ciekawego można w nim zmienić.

A czas reakcji? Hehh, przypadek? :)


24.08.2005 - 1:12 - Bellcanto

Witam!
Wow! Znów miłe zaskocznie, które Ty nazywasz przypadkiem.
Czas ładowania stronki to być może moja subiektywna ocena, ja jednak gif'y załadowałem do katalogu z modułami.
Cały kod jest Twoim dziełem, a ja tak sobie tylko kombinuję - w końcu jestem do przodu sporo czasu, który musiałbym spędzić na kodowaniu.
Zmiany wprowadziłem z czystej przyjemności i dotyczą jedynie układu graficznego. Moduł logowania jest w porządku (ew. sortowanie alfabetyczne przy fw), a reszta to tylko rzecz gustu.
Pozdrawiam.

e-mail

.:: powrót do forum ::.


 


Archiwum: [wyjście z archiwum] [3] [2] [1]

wpisow: 23, komentarzy: 57, odwiedzin: 45682, dzisiaj: 60, wczoraj: 55

..:: admin login ::..

puchary, puchary sportowe, puchary okolicznociowe, medale, statuetki, trofeastroje sportowe, stroje pikarskieTumiki Rumia, auto-serwis, KAZ, mechanika pojazdowa, naprawa samochodwHeros, szkolenia, centrum szkoleniowe, kursy masau