Księga Pytań

26.10.2006 - 21:01 - whitefrog

1. Dlaczego gdy wybiorę piątą podstronę forum (u mnie ostatnią) to przedostatnia jest niedostępna? błąd?

2. Czy jest taka możliwość aby link 'dodaj komentarz' pojawiał się pod ostatnim komentarzem, a nie pod pierwszym?

http://www.BOINC.prv.pl/forum/kg.php

WWW

komentarze (2)

05.12.2006 - 23:49 - Mariusz

Witam
Mam pytanie.
Dodałem sobie moduł [b]moderate[/b], w instrukcji napisano iż moduł nie wysyła maila do administratora z informacją o nowym wpisie - tą funkcję pełni moduł "mailtoadmin". mam też moduł mailtoadmin. Czy jest możliwe aby ustawić wysyłanie maila po wpisie do księgi, abym nie musiał codziennie wchodzić w tryb admina i sprawdzać czy jest coś (lub nie) do zaakceptowania.
Z góry dzięki za odpowiedź

e-mail

komentarze (1)

01.12.2006 - 17:29 - rafknaf

Witam ponownie ! 
Wpakowalem 2 wpisy do archiwum. Czy jest mozliwosc zeby pierwszy z nich cofnac ? Chodzi mi zeby pokazywal sie na liscie a nie jako w archiwum... Jezeli tak to w jaki sposob. POZDRAWIAM rafknaf

komentarze (2)

15.11.2006 - 22:43 - klaudek

Książka jest fajna. Co tam! bardzo fajna! Ale niestety nie potrafię (mimo bardzo obrazowej instrukcji) jej uruchomić. Żaden z menadżerów nie pozwala na zmianę atrybutów. Co więc zrobić?

e-mail

komentarze (3)

15.11.2006 - 20:21 - Mariusz

Witam.
Moja prośba a zarazem pytanie jest następujące:
Czy da się tak zrobić, aby można było obejrzeć wpisy które zostały "zatrzymane" przez fuckwords, lub fuckIP. Generalnie, to czy jeśli np zablokuję jakiś adres IP a delikwent nadal będzie chciał coś napisać, oczywiście nie zostanie to dopuszczone ale czy mogę obejrzeć te zablokowane wpisy.
Można to poniekąd zrobić poprzez moduł moderade i zatwierdzac lub nie kolejne wpisy, ale wolałbym aby niedopuszczone wpisy były po prostu gdzieś przechowane i możliwe do odczytu. Po co mi to?
W zasadzie może i mało przydatne ale, chciałbym wiedzieć czy i co jakiś idiota wypisuje lub chce wypisać w księdze gości mimo zablokowania słów lub jego adresu IP.
Z góry dziękuję za odpowiedź

e-mail

komentarze (3)

12.11.2006 - 21:38 - rafknaf

BARDZO PROSZE o przygotowanie skorki "papirus" do wyswietlania animowanych obrazkow. Probowalem to zrobic wedlug wzoru, ale jestem na to za glupi i nie potrafie. Pozdrawiam serdecznie ! 

komentarze (1)

07.11.2006 - 10:52 - dezet

Witam
Cieszę się, że w tym kraju są jeszcze ludzie którzy oferują coś za darmo. To nader budujące :-)
Ale mimo wszystko, a nie chcę być upierdliwy, brakuje mi jednej rzeczy: instalatora (wiem, była już o tym mowa). Sam stawiam swoje pierwsze internetowe kroki a jak sądzę, dla wielu takich jak ja, założenie księgi przerasta ich możliwości. Zwłaszcza w przypadku, gdy nie ma się znajomych znających się na rzeczy i chętnych do pomocy. Jeżeli nie instalator, to chociaż manual albo wzór dla totalnie "zielonych", krok po kroku ukazujący wszystkie czynności które należy wykonać, i co ważne - bez zbytniego szafowania techniczną terminologią. Może któryś z użytkowników taki manual może napisać? Myślę, że moja prośba wyraża życzenie również wielu innych osób, które odpuściły sobie ten fajny dodatek do swojej strony, właśnie poprzez brak znajomości php itp.
Pozdrawiam serdecznie i... proszę pomyśleć czasem o tych maluczkich nie php-owcach!

e-mail

komentarze (11)

31.08.2006 - 11:06 - Akwarium

Ja mam uwagę co do panelu admina, przy edycji czyjegos wpisu nie ma opcji właczającej komentarze.

e-mail        WWW

komentarze (6)

01.10.2006 - 15:27 - Fuma

Powiedzmy ze sie "znamy" juz z forum CBA.PL. No wiec mam taka mala prosbe a raczej pytanie. Czy jest mozliwe przystosowanie ksiegi do standardow XHTML 1.0 Transitional (o XHTML 1.1 albo XHTML 1.1 Strict nawet ni epytam :P) Chcialbym wkomponowac ksiege w tworzonego bloga ale jest to po prostu niemozliwe chcac zachowac zgodnosc ze standardami W3C z doctype XHTML 1.0 Transitional nie wspominajac juz o Strict czy tez XHTML 1.1

9241218

komentarze (3)

13.10.2006 - 2:43 - TJK

Witam,
Załadowałem księgę na moją stronkę (http://www.chatawujatoma.net/kgb/kg.php
i chwalę sobie
tylko nie mogę się dopatrzeć, dlaczego nie wyświetla ikonki stanu gg.
Tak poza tym super księga :)
Pozdrawiam
TJK

e-mail        WWW        1009205

komentarze (3)

[1] [2] [3] [4] [5]


 


Archiwum: [wyjście z archiwum] [3] [2] [1]

wpisow: 43, komentarzy: 153, odwiedzin: 78497, dzisiaj: 11, wczoraj: 9

..:: admin login ::..

puchary, puchary sportowe, puchary okolicznociowe, medale, statuetki, trofeastroje sportowe, stroje pikarskieTumiki Rumia, auto-serwis, KAZ, mechanika pojazdowa, naprawa samochodwHeros, szkolenia, centrum szkoleniowe, kursy masau